loader

Müsteri Memnuniyeti


9

70

2

0

0

2018-08-27

Sevgili Sami Bey.
Firmamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. 
Kullanmış olduğunuz uydu cihazı next firmasının yan ürünüdür. yani aslında next markasıdır. Gitmiş olduğunuz uyducu veya elektronik mağazalarının bu modeli bilmiş olmaları gerekirdi. Çünkü çok fazla satılan bir uydu alıcısıdır. İnternet üzerinden kumandayı buldum ve 20 TL gibi bir ücret ile satıyorlar.

Fotoğrafa ulaşmak için tıkla. X-Box foraz HD kumandası

Sizler dilerseniz bu fotoğrafı gittiniz uydu sistemleri mağazalarına göstererek alabilir veya en son çare olarak ta internet üzerinden siparişini gerçekleştirebilirsiniz. 

Sağlıklı, Mutlu ve huzurlu yarınlar dileriz.

İpek Bilişim Hizmetleri Adına Oktay


Site Yönetimi

2018-08-27

Ustacım bizim uydu cihazının kumandası kırıldı. Kumandanın parçalarını da çocuklar kaybetmiş. sadece cihazın arka kapağı olan kısmı var. Hnagi kumanda satan elektronik cihaz satıcısına gittiysem al bu olur diyor eğer olmazsa geri getir diyor ama olmuyor. Bıktım kumanda alıp geri gitmekten.

Bunun bir başka yolu yok mu acaba? uydu cihazımın markası x-box forza HD. Buraya cevap yazarsanveya bizim kullandığımız kumandanın resmini buraya atabilirsen en azından bende o kumandaya göre alırım. Saol ustacım. bekliyorum


Sami

2018-07-25

Ben Manisa'dan Sabiha delibaş. Manisa'da ki uyducuları internetten ararken birde yanlışlıkla bu sitedeki kişiler çıktılar. burası sanırım İstanbul olduğunu söylediler. 

Yanlış numara deyip telefonu kapattım. ama bir türlü Manisa'da uydu servisi işini yapan kimseyi bulamadım. sonra tekrar ipek bilişimi yani burayı arayıp söyledim ki. Evladım ben bir yer bulamıyorum bana yardımcı olurmusun dedim. Onlarda tabişki deyip hemen bir dakika bile geçmeden beni arayıp Manisa'dan bir uyducu bulduklarını, onu tanımadıklarını ve sadece internet üzerinden bulduklarını onunla konuştuklarını ve sizlere yardımcı olabileceğini söylediler. Gerçekten de bir yarım saat geçmedi ki Manisa'dan uyducu aradı adresimi verdim ve televizyonumun arızasını yaptı. 

Hem sizlere hem de O Manisa'da ki uyducuya teşekkürlerimi söylüyorum.


Sabiha Delibaş

2018-07-02

Selamün aleyküm arkadaşlar. 4 yıllık binamızda bir sürü çekmeyen kanal vardı. Komşularımızda hemen evin yanındaki elektrikçiyi çağırıp gelde çanak antenin problemi nedir bunu yap demişler. Adam gelmiş ama yapamamış. Bizde internetten ipek bilişim firması ile görüştük. yerleri de zaten bize yakın olduğunu öğrenince hemen çağırdık.

Ustanın anteni ayarlamayı 5 dakikasını biler almadı. her işin bir ustası var. kafamıza göre çağırdık ama yapamadı. Allah'tan daha fazla bozmadılar. 
Sizlere teşekkür ederim.


REMZİ GÜLPINAR

2018-05-28

Abi beni kırmayıp akşam teknik servis gönderip televizyonumu tamir ettirdiğim için teşekkür ederim. Senin sayen de çoluk çocuk sabah kadar ağlamaktan kurtuldular abicim :)


Sabri

2018-03-23

Kurduğunuz merkezi uydu santralin de şu anda bir sorun 
 yok. Bir şey öğrenmek istiyorum. eğer merkezi uydu santrali bir nedenden dolayı bozulursa bunu nasıl yapacağız? siz mi geleceksiniz? biz mi sökeceğiz? nasıl sökeceğiz ki biz bunu? 


Şinasi Güzel

2018-03-23

Ev sahiplerinin kaprisleri yüzünden bir yılda 2 kere ev değiştirdim. her ikiş seferde de numarasuınuı yanımda kaydettiğimi firma olan ipek bişim uydu servisi firmasını çağırdı. evim de 4 tane televizyon var. bunun şiçin nereye gideyim ya yheni çanak anten kuruyjoruz ya da yeni uydu anten kabloları çekmek zıorunda kalıyoruz. bana çok yardımcı oluyorlar. sizi çok seviyorum  Allah'a emanet olun.


Kiracı

2018-03-23

Selamün aleyküm arkadaşlar. çatı katını yaoptıktan sonra çatıya çıkışlarda kapandı.ç bizde çatıdaki çanak antenleri iptal edip binanın yan tarafına yani camın hemen yanına komple yeni çanak anten ve sekizli şnb alarak arkadaşlara kurulumunu yaptırdık. çok güzel oldu. daha önce çekmeyen kanalları bile bu yeni çanak anten sayesinde görmüş oldum. çok iyi ve çok ilgililer çok sağolun.


Serdar uğurlu

2018-03-05

Sizin gibi verdiği sözü tutan teknik servislerin olduğunu görmek insanı gerçekten de memnun ediyor. Tam zamanın da gelen servis arkadaşınızdan çok memnun kaldığımızı ifade etmek istiyorum. Allah razı olsun .


Bilal Göçeri

2018-02-15

Üst komşu televizyonu duvara asarken bizim kabloyu matkap ile koparmuş. kaç gün aradık ama sorunu bulamadık. bazı uyducular duvarı kıracağız dediler ama ipek bilişim firmasından gelen arkadaşlar bir toz ile dökülmeden hemen kabloyu değiştirdiler. 


Gonca

Yorum Ekle!

310