loader

MÜŞTERİ YORUMLARI


9

78

2

0

0

2021-03-14

Uydu servisi çalışanları 20 dakika da gelip televizyonu tamir ettiler. Çanak antenin üzerine kar düşünce kırıldı. Yeni anten takın dedim "abi gerek yok anten sağlam" dediler. Elleri ile anteni düzeltip sinyalini buldular. Bizi kandırmadan işlerini yaptıkları için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. . 


Kadir

2020-11-30

Selamlar. Televizyon ekranını çocuk kırdık. Yeni bir televizyon alacağım artık bu televizyon ekranını tamir ettirmemize gerek yok derken İpek Bilişim ile karşılaştım. Ekranı uygun fiyata yapıp 6 ay garanti de verdiler. 


Murat

2020-11-20

Merhaba. Çocuk televizyona kumanda atmıştı. Tv kırıldı. Burada tv ekranını yaptılar. Servis parasını da almadılar. Şükrannn. Ben Mahmudov Başakşehir'den.


Mahmudov Abdulgami

2020-11-20

İstanbul led tv kırık ekran değişimi veya tamiri için ipek bilişim ile iletişime geçtim. Televizyon ekranını 2 günde değiştirdiler. Ayrıca televizyon ekran koruyucu parçasını da ücretsiz bir şekilde hediye ettiler. Buraya yazarak teşekkür etmek istedim. 


Serpil Tanel

2020-05-19

Bu zor hastalık dönemlerinde beni kırmayıp televizyonumu kurmaya geldikleri için İpek Bilişim firmasına çok teşekkür ediyorum. Yaşlıyım evden çıkamıyorum. Bundan dolayı  uydu servisi de bulmam çok zor olmuştu. Bana yardımcı oldular. Siz çok yaşayın emi yavrum.


Cemile Soysal

2019-10-30

Merhaba ben Ergin.Kayaşehir de uydu servisi için bu arkadaşları çağırdık. Televizyonu duvara astılar, kanalları bulup sıraladılar ve diğer odaya artı bir televizyon kablosu çektiler. fiyatı da bana göre çok uygun. 


Ergin yolmaç

2018-11-13

İpek bilişimden teleyonumu duvara asmaya geldiler. uzta ilk geşdğinde elektrik üpürgesi var mı dedi, şaşkınlıkla elektrik süpürgesini ne yapacak diye düşünürken kendisine getirim. ben de zannettim ki televizyonu duvara sacak ve yerde olan tozları süpürge ile alacak sandım. bir de baktım k,i bir eli ile o delici şmakina ile duvarı delerken diğer eliyle de elektrik süpürgesini tutuyordu. ilk defa böyle bir şey görmüştüm ben. inanmıyorum yaaaaaaaa. Bir toz bile yere dökülmedi. 


Seval persina

2018-11-13

Televizyonumuzun arızasını bulmaya çalışırken bir uydu servisi elemanının bu kadar özenli ve dikkatli bir iş yaptığını ilk defa gördüm. Titizliğe verdiğiniz önem ve çalışma tarzınız çok dikkatimi çekti. Teşekkür ederim hocam. Bayrampaşa'dan cem.


CEM

2018-08-27

Sevgili Sami Bey.
Firmamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. 
Kullanmış olduğunuz uydu cihazı next firmasının yan ürünüdür. yani aslında next markasıdır. Gitmiş olduğunuz uyducu veya elektronik mağazalarının bu modeli bilmiş olmaları gerekirdi. Çünkü çok fazla satılan bir uydu alıcısıdır. İnternet üzerinden kumandayı buldum ve 20 TL gibi bir ücret ile satıyorlar.

Fotoğrafa ulaşmak için tıkla. X-Box foraz HD kumandası

Sizler dilerseniz bu fotoğrafı gittiniz uydu sistemleri mağazalarına göstererek alabilir veya en son çare olarak ta internet üzerinden siparişini gerçekleştirebilirsiniz. 

Sağlıklı, Mutlu ve huzurlu yarınlar dileriz.

İpek Bilişim Hizmetleri Adına Oktay


Site Yönetimi

2018-08-27

Ustacım bizim uydu cihazının kumandası kırıldı. Kumandanın parçalarını da çocuklar kaybetmiş. sadece cihazın arka kapağı olan kısmı var. Hnagi kumanda satan elektronik cihaz satıcısına gittiysem al bu olur diyor eğer olmazsa geri getir diyor ama olmuyor. Bıktım kumanda alıp geri gitmekten.

Bunun bir başka yolu yok mu acaba? uydu cihazımın markası x-box forza HD. Buraya cevap yazarsanveya bizim kullandığımız kumandanın resmini buraya atabilirsen en azından bende o kumandaya göre alırım. Saol ustacım. bekliyorum


Sami

Yorum Ekle!

268