loader

Müsteri Memnuniyeti


9

79

2

0

0

2019-04-18

Selamlar sevgiler herkese. Adımdan da anlaşılacağı üzere Gebzeli Ahmet'im ben. Yeni yaptığımız ve diğer 2 tane 80 daireli apartmanımızın merkezi uydu santrali bakım işini ipek bilişim firması ile anlaştık. Bir inşaat firması olarak bizlere en ucuz fiyatı ve bunun yanında en kaliteli malzemeyi burada bulunan arkadaşlar verdiler. 

İşleri çok iyi yaptılar ve bütün dairelerde ki televizyonlar tek tek kontrol ettiler. çalışmayanların sorunları düzelttiler. kumandalar üzerinden gerekli ayarları yaptılar ve bozuk olan televizyonlara da yeni uydu alıcıalrı taktılar. bizler inşaat firması olarak ve daireler de oturan arkadaşlarımızın da çok memnun kaldığını ifade etmek istiyorum. Çanak antenlerin montajını, merkezi uydu santrallerinin monte edilmesi, kanalların ayarlanması ve bozuk olan cihazlar için yardım edilmesi çok hoşumuza gitti. yeniden ve inşaallah bu işi yaptığımız süre boyunca beraber çalışacağımız mutlu günler görmemiz dileğiyle... 

(CEVAP) İPEK BİLİŞİM YÖNETİMİ

Ahmet Bey; Bu güzel ve samimi mesajınız bizleri çok mutlu etti. Sizinle çalıştığımıza bizler de çok mutlu olduk. Ödeme konusunda ki titizliğiniz ve arkadaşlarımıza görterdiğiniz yakın ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

Saygılarımla


Gebzeli Ahmet Uysal

2019-01-15

Hem kendi dairelerimiz de hem de akrabalarımıza gönderdiğim de hemen gidiyorlar. Bazı teknik servisler gibi tamam geleceğiz, yoldayız geliyoruz diyerek günlerce oyalamıyorlar. Vallahi helal olsun sizlere. 


Fatma

2019-01-15

Selam ben ali. Dairemde ki eski merkezi uyduyu atıp yerine yeni bir tane beyaz next marka takmıştınız. Karaburundaki evin sahibi ben. Sizden çok memnun kaldım. Hayırlı müşteriler size. 


Ali Sadık Uynali

2019-01-15

İkitelli sanayi sitesinde ki dükkanımıza 2 tane televizyon için çanak anten taktırmıştık. her bir televizyona 90 metre kablo kullanıldı. yani toplam 180 metre anten kablosunu kullandılar. kullandıkları kablo o kadar kaliteli ki, 90 metre kablo olmasına rağmen hiç bir şekilde kalite düşmedi. hayreti kaldık vallahi. Türksat bile 30 metreden başka kullanmayın veya sinyal yükseltici takın diyor. hiç bir şeye gerek kalmadı. Kalite ve uygun fiyat = İpek bilişim uyducuları


İrfan

2018-12-16

Şehirler arası Tır şoförlüğü yapıyorum. uzun mola verdiğim zamanlar da çok küçük bir çanak antenim var hemen onu yere kurup anteni ayarlıyorum. ben de uzmanların kullandığı uydu bulma cihazı olduğu için hemen ayarlayabiliyorum. Bana hiç bir yerde bulamadığım en küçük boy çanak anteni yurt dışından bulup getiren mecnun beye teşekkür ederim. Firma sahibimi yoksa eleman mı bilmiyorum ama benimle çok ilgilendi. Kucak dolusu saygı ve sevgilerimizi gönderiyorum.


Denizci Rüstem Ali

2018-12-16

Babamın dükkanında ki çanak antenlerin ayarlarını yaparlen tanışığ telefon numaralarını almıştık. Ondan sonra ben yeni bir eve taşınınca çanak antenciye ihtiyacım oldu. çağırdım bütün odalara anten kablosu çektirdim. çok güzel iş yapıyor arkadaşlar. 


Adnan Kaldıran

2018-12-16

Yaptıkları temiz işçilik ile kendilerine hayran bıraktılar. Müşteriler ile olan diyalogları on numara


Abdullah Derdan

2018-11-13

İpek bilişimden teleyonumu duvara asmaya geldiler. uzta ilk geşdğinde elektrik üpürgesi var mı dedi, şaşkınlıkla elektrik süpürgesini ne yapacak diye düşünürken kendisine getirim. ben de zannettim ki televizyonu duvara sacak ve yerde olan tozları süpürge ile alacak sandım. bir de baktım k,i bir eli ile o delici şmakina ile duvarı delerken diğer eliyle de elektrik süpürgesini tutuyordu. ilk defa böyle bir şey görmüştüm ben. inanmıyorum yaaaaaaaa. Bir toz bile yere dökülmedi. 


Seval persina

2018-11-13

Televizyonumuzun arızasını bulmaya çalışırken bir uydu servisi elemanının bu kadar özenli ve dikkatli bir iş yaptığını ilk defa gördüm. Titizliğe verdiğiniz önem ve çalışma tarzınız çok dikkatimi çekti. Teşekkür ederim hocam. Bayrampaşa'dan cem.


CEM

2018-08-27

Sevgili Sami Bey.
Firmamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. 
Kullanmış olduğunuz uydu cihazı next firmasının yan ürünüdür. yani aslında next markasıdır. Gitmiş olduğunuz uyducu veya elektronik mağazalarının bu modeli bilmiş olmaları gerekirdi. Çünkü çok fazla satılan bir uydu alıcısıdır. İnternet üzerinden kumandayı buldum ve 20 TL gibi bir ücret ile satıyorlar.

Fotoğrafa ulaşmak için tıkla. X-Box foraz HD kumandası

Sizler dilerseniz bu fotoğrafı gittiniz uydu sistemleri mağazalarına göstererek alabilir veya en son çare olarak ta internet üzerinden siparişini gerçekleştirebilirsiniz. 

Sağlıklı, Mutlu ve huzurlu yarınlar dileriz.

İpek Bilişim Hizmetleri Adına Oktay


Site Yönetimi

Yorum Ekle!

108