loader

Müsteri Memnuniyeti


9

78

2

0

0

2018-02-03

Burada ki yorumlara bakarak antenin tivibu sinyal zayıflığı için çağırmıştım. antenin kırıldığını ve bu şekilde HD kanalların bazılarında sorunlar olabileceğini söylediler. Bende antenin değiştirilmesini istedim. Hemen eski anteni söküp yerine yenisini montajını ve anten ayarını yaptılar. Bu yeni çanak anten ile yağmurlar da bile yayınları izleyebiliyorum. Elinize sağlık


Sercan oluş

2018-01-08

Sitede çanak anten ayağını gördüm. Bana 10 tane ayak lazımdı. hem 20 TL indirim yaptılar hem de ücretsiz özel kargo araçları ile kapıma sabah erkenden ben dükkanı bile açmadan getirip İstanbul Perpada ki firmamıza teslim ettiler. Çok memnun kaldık. tavsiye ediyoruz.


Metehan

2018-01-08

Sevgili Oktay bey çanak anten montajını yapmak için sağ olsunlar beni kırmayıp akşam mesai saati bitmesine rağmen geld,iler. teşekkürler Oktay bey'e...


Burhan sevliyan

2018-01-01

İstediğiniz her türlü yedek parçayı burada bulabilirsiniz. tabi ki benim komşularım olduğu için kargoya gerek olmadan kendim gidip getiriyorum. bu konuda çok şanslıyım.


Samet Aybaba

2017-12-08

Selam herkese. Apartman yöneticisi olarak sorumlusu olduğum binalar var. Bu binalar kar yağdığın da ve fırtınalı yağmurlarda sık sık yayınlar kesiliyor. hiç bir uyducu da çalışmıyor. Kar yağışın da hizmet veriyormusunuz? Ona göre önceden anlaşma yapmak istiyoruz.

--------------------------------------------------------------------

Admin Mesajı: Fırtınalı ve kar yağışının olduğu zamanlar da Firma olarak çalışmıyoruz. Hiç bir çalışma arkadaşımızı en ufak bir kar yağdığın da veya fırtınalı günler de çatılara çıkarmıyoruz. Teşekkür ederiz.


Apartman yöneticisi

2017-11-28

Selamlar herkese. Daha önce iş yaptırmıştık çok temiz işçilikleri var. Ev taşıdım tekrar onları aradım ve eski evimden çanak anteni sökerek yeni evime getirdlier. Çok memnunum. Tavsiye ediyorum.


Aydın Turan

2017-11-28

Sevgiler Saygılar. Ben televizyon tamircisiyim. Sadece televizyon tamirlerini yaparım uydudan çanak antenden hiç bir şey anlamam. Televizyoncu olduğum için yakın çevremdeki insanlar ve komşularım beni hep uydu sinyalini bulmam için yani çanak anten tamiri yapmam için çağırır. Her defasında ben anlamam demekten bıktım. anlamıyorlar :)

Bende bana anten tamiri için gelenlerin adreslerini alıyorum Allah rızası için hiç bir çıkar beklemeden bu firmada çalışan Mustafa Bey'e gönderiyorum. Sağ olsun hemen servis gönderiyor.


Televizyon Tamircisi

2017-11-12

Sevgili uydu servisi yönetimi. 
İstanbul dışına merkezi uydu sistemleri değişimi için geliyormusunuz? Yalovadan sizlere yazıyorum. Binamızın mevcut olan kullandığımız merkezi santrali değiştirmek istiyoruz. Telefon numaram. 0532366****
YÖNETİM MESAJI: Geri dönüş sağlanmış olup Yalovada ki merkezi sistem değişikliği için işi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.


Tolgahan Durusu

2017-11-05

Herkese Selammmmmm. İnternet üzerinden kendilerine ulaştım. Bir saat sonra geliriz dediler ama 20 dakika geçmeden geldiler. Meğerse İstanbul Trafiğine güven olmaz deyip müşteriye yalancı çıkmayalım düşüncesi ile bilerek biraz geç saat veriliyormuş. ama söz verdikleri saatten daha önce gidiyorlar. Düşünceli bir davranış olarak gördüm. Memnuniyetimi belirtmek için buraya yazmak istedim. Teşekkürler İpek Bilişim Hizmetleri


Cenk Torun

2017-11-05

Elektrik kesintisinden dolayı Merkezi uydu sistemlerinde bir arıza meydana gelmişti. Bir uyducu çağırdık ama anlamadı mı yoksa elinde parçasımı yoktu ama yapmadan gitti. Telefon İpek Bilişim ile irtibata geçtik. Adamlara telefon da arızayı anlatırken bile hemen bozulan parçanın neresi olduğunu anladılar. Yarım saatte gelip hemen yaptılar. Gerçekten de işi ehline bırakacaksın derler de inanmazdım. Allah'ım yaaa bu söz ne kadar da doğruymuş.


Benan Sayan

Yorum Ekle!

343