loader

Müsteri Memnuniyeti


9

78

2

0

0

2017-10-15

Değerli Müşterilerimiz. Sitemiz de oluşan bir hatadan dolayı 5 yıldızlı puanlama sistemi çalışmamaktadır. Memnuniyetinizi belirtmek için Lütfen 5 yerine 4 Yıldız seçeneğini kullanmanızı rica ederiz.


Admin Yönetim Mesajı

2017-10-15

Her ay mutlaka bir kaç kez antenleri tanmir etmeye birilerini mutlaka getiriyorduk. Çareyi sistemi, çanak antenleri ve merkezi uydu santralini yenileme de bulduk. Bizlere bu konuda yardımlarını hiç bir zaman esirgemeyen ve aklımıza takılan bazı düşüncelerin cevabını telefonda hiç sıkılmadan tarif eden bütüf personellere teşekkürlerimizi gönderiyoruz.


Aşiyan villa yönetimi

2017-10-11

Kış aylarının gelmesi ile fırtınalı, yağmurlu, karlı havalar da televisyon çekmemesi sorunu başlamış oldu. ipek bilişim hizmetleri beni iki de bir anten ayarını yapıp ta sonradan hemen bozulan uyducu dan kurtardı ya başka birşey istemiyorum.


Faruk zorlu

2017-10-01

Selamün Aleyküm Arkadaşlar. Müşteri memnuniyeti sayfasını çok beğendim. Buradan istediğim gibi yorum yapabilirim değil mi? :) İpek Bilişim ile anlaşarak merkezi uydu sistemleri kurulumunu yapacaklar hafta sonu. Detayları buradan paylaşırım.


Turas Kayalı

2017-10-01

Binamızın merkezi uydu santrali geçişi için ipek bilişim hizmetleri firmasını tercih ettik. Bir günde teslim ettiler. Teşekkürlerimi buradan belirtmek istedim.


Atilla

2017-09-15

Sabah erkenden işe gideceğimi söylediğim de siz işe gitmeden biz erken saatte geliriz diyen ve söz verdikleri randevu saatlerine sadık kalan yönetimi kutluyorum.


Televizyon Delisi

2017-09-15

Hızlı ve çok anlayışlı olduklarına şahit oldum. Hep böyle güzel kalın emi.


Bircan Tan

2017-09-05

Telefonum da yeterli bakiye olmamasına rağmen ''Sizi arayalım'' kısmına tıklayarak telefonumu bıraktım. beni bir kaç dakika sonra aradılar ve üç tane televizyonumu duvara montajını yaparak çalışır bir hale getirdiler. Allah İşinizi rast getirdin. Sizi iyi müşteriler ile karşılaştırsın İnşaallah.


Burhan Ant

2017-09-05

Kurban bayramınız mübarek olsun. sizleri arkadaşlarıma tavsiye ettiğimi ve çok memnun kaldığımı söylemek için yazıyorum. Hoşça kalın.


Fehmi gulay

2017-09-05

Tam da bayramın ikinci günü çanak antenin üzerine üst kattan saksı düştü. antenim kırılınca bu bayram da kim gelir diye düşünürken ipek bilişim firmasını aradım. yarım saat geçmeden hemen gelip anteni değiştirdiler.


Gökçe aras

Yorum Ekle!

016