Uydu Servisi

Sultançiftliği Uydu Servisi

Sultançiftliği uydu servisi firması olarak ilçemizi ve bu isimden biraz bahsetmek istiyoruz. Sultan gazi mahallelerinden olan Sultançiftliği uydu servisi sektörünün belki de en hareketli mahallelerinden biridir. Yerleşim yerlerinin sıkı ve mahallenin büyük olması sanırım etken sebeplerden bir tanesidir. Burası eskinin en eski ve sultan gazinin merkezidir diyebiliriz. Eskiden Gazi Osman paşa bölgesine bağlı bulunan bu bölgenin sonradan hızlı bir şekil de gelişmesinin ardından kendi başına ilçe olma kararı verilmiş oldu.

Bu bölgeler Gaziosmanpaşa ile ayrıldıktan hemen sonra Sultan gazi ismi olarak değiştirildi ve Sultançiftliği ismi de bir mahalle ismi olarak kaldı. Aslın da bu isim buranın ilk kök ismini taşımaktadır.

Uydu servisi Sultançiftliği mahallemiz ve çevre semtlere yapılmaktadır. Sultançiftliği uydu montajı ihtiyaçlarınız ve var olan çanağınızın sorunları için 0532 525 52 94 servis hattımızı arayabilirsiniz. Sultan gazi Sultançiftliği uydu servisi hep yanınızda. .Sultan gazi Sultançiftliği yıl uydu servisi haftanın (7) günü sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. İpek Bilişim Sultangazi uydu servisinde.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI

SERVİS :  0532 525 52 94

E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com

ONLİNE : Ücretsiz Keşif İsteği İçin Tıkla

Her Gün 07:00 – 23:00 Arası Hızlı Servis

Sultançiftiği Mahallesi Çanak Anten Ayarı

Sultançiftliği uydu servisi sayesinde artık sizin de bir merkezi uydu sisteminiz olacak. En kaliteli hizmet en uygun fiyat politikasında olan ipek bilişim hizmetleri firmamız sizlere en uygun hizmeti vermekten gurur duyarız. Sektörün de popüler olan firmamızın anten ihtiyaçları ve merkezi uydu sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak için burada ciddi çalışmalar sağlamaktayız. Merkezi sistemleri estetik görünüme sahip olduğundan hem kaliteli binanızın yapısı bozulmadan dışardan alınan kablolarınız görünmeden yapılır hem de normal ortak çanak antenlere göre çok daha az arıza vermektedir.

Sultançiftliği uydu servisi ile hep daima en doğru ve orijinal olan malzemeleri almış olursunuz. Firmamız da uydu sistemleri mazlemeleri bulabileceğinizi unutmayınız aynı anda birçok bölge de servisi bulunan hizmetimizden yararlanın

Sultançiftliği mahallesi Sağlam zemine montajı yapılmayan çanak antenler bir süre sonra köyü hava şartlarından etkilenerek çanak vidaları tuğlayı kırarak yerinden çıkmaktadır. Hatta çanak anteniniz yoğun fırtınadan uçarak hem bağlı olan bütün kabloları koparır hem de düştüğü yere büyük zararlar verebilir. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94