Uydu Servisi

Sürekli Türk ve yabancı sinema film yayınlayan televizyon kanalları

Sevdiğimiz favori kanalları hergün sevdiğimiz programları yayınlamayabiliyor, bazende televiizyonda izlediğimiz kanalların hiç bbirin de kafamıza göre programlar olmayabilir.

Canımız günün her hangi bir saatinde yabancı sinema kanalları veya türk sineması izlemek isteyebilir fakat bu filmleri yayınlayan adam gibi bir televizyon kanalını arar dururuz. bazende gündüz  sinema filmlerini yayınlayan bir tek kanal bile bulamayabiliriz. işte tam bu sırada türksatta sinema kanalları bilgisine ulaşmak için anıdna sayfamızdaki frekanslardan her hangi bir tanesini ekleyerek yabancı sinema film kanalları gibi örnekleri sıralamak gerekirse dilediğiniz her an bu kanallardan istediğiniz bir filme rastlamak mümkün olacak. 

Sürekli Türk ve yabancı sinema film yayınlayan televizyon kanalları

1. FİL TV frekansı yerli ve yabancı film oynatan çok kaliteli televizyon kanalı

Fil tv izlemek ve mevcut olan kanal listenize eklemek için manul kanal ekleme bölümünden, tp ekle bölümünden veya otomatik arama yaparakta hem bütün kanallarınızı güncelleyebilir, hemde fil tv izleme şansını elde edebileceksiniz. fil tv frekansı

TURKSAT 4A Frekans: 11797 Mhz POLARIZASYON:V Dikey Symbol oranı:8800 FEC:5/6

D-SMART 160. Kanal

Turkcell TV+ 13. Kanal

Vodafone TV 14. Kanal

2. Tv4 Yerli ve yabancı sinema kanalı, KARAMEL TV

Tv4 Kanal Frekansı yani eski ismi ile maramel tv ile olarak bilinen  arasıra özellikle bir iki dakikalık oynattığı çizgi film animasyonu ile hem küçüklerin hem de büyüklerin büyük ilgisini çeken karamel tv yeni ismi ile tv4 kanalın frekanslarına ulaşmak için bu frekansları eklemeniz gerekmektedir.

Fr: 11986 Polarizasyon : V Dikey Kapsama Batı SR: 9600 FEC: 5/6 

3. Action Box Euro,Turkbox Euro,Extreme Spor ve Aile Box Euro gibi sinema kanalları

ismi geçen bütün kanalları tek bir frekans ile bünyesinde barındıran platformda gece gündüz demeden türksatta sürekli film oynatan kanallar ile istediğiniz her an sevdiğiniz bir film veya diziye ulaşmak için aşağısa belirttiğimiz frekansı uydu alıcınıza eklemeniz gerekmektedir.

Türksat 4 Frekans = 12685 Polarizasyon = H Sembol oranı = 30000

4. Filbox tv frekansı ile birçok dal da kanal 

filbox tv frekansı bilgilerini ekleyerek sevdiğiniz televizyon kanallarını bir arada izleyebileceğiniz eşsiz ve bir çok kategorileri ile adından söz ettiren dallarda filbox tv kanalları frekansları ekleyerek istediğiniz dakika sineme, türk filmleri, yabancı filmler ve spor dallarını bir arada sunan filbox paketi frekansını eklemek için bu kodları eklemelisiniz.

Uydu= Türksat 4A Frekans= 11775 Mhz Sembol oranı= 27500 Mbps Fec değeri= 3/4 Polarizasyon= Vertical (Dikey) 

5. Planet türk frekansı türk filmi kanalı

Planet türk tv bir planet yayın kuruluşu kanalı olan planettürk tv frekansı ile ekleme yaptuıktan hemen sonra eski türk filmlerini izlemeye başlayacaksınız. eski ve bünyesinde en yeni filmleride barındıran planettürk tv film kanalına ulaşmak için anında frekansı eklemeye başlayabilirsiniz.

Türksat 4A frekans değeri 11558,polarizasyon dikey V,sembol oranı 30000 ve fec değeri 2/3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94