Uydu Servisi

Tekstilkent Uydu Servisi

Tekstilkent uydu servisi Tekstil kent bölgesin de sizlere en yakın uyducu olarak bilinen bir firmadır. Burada bulunan iş yerinizdeki çanak anten sorunlarının tamamı için telefon numaralarımızdan hızlı iletişim merkezi olan 0532 525 52 94 telefona ulaşabilirsiniz. En kısa süre de teknik servis ekibimiz bulunduğunuz bölgeye hızlı bir şekil de gelerek karşılaştığınız sorunların onarımı için çalışacaktır. 

Bu bölgeye yeni taşındıysanız ve sizden önceki esnafta televizyon kullanmadıysa veya televizyon kullandı fakat taşıma işlemleri gerçekleştiğin de kablosunu, çanak antenini söküp gittiyse, Sizin de komple anten seti almanız gerektiğini unutmayın. Tekstilkent anten tamiri için firmalarla bağlantıya geçmeden önce dilerseniz firmanızda ki kabloları kontrol edebilirsiniz.

Genel olarak bu binalardaki yapılardan dolayı iç tarafta kalan firmanız için genel de bacalardan kablo çekilmektedir. Bacanın kapalı olması veya iç taraftan bakıldığın da ulaşılamaz bir yere denk geliyorsa binanın dış arka tarafından kablo sarkıtılarak içeri verilmesi gerekmektedir.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI

SERVİS :  0532 525 52 94

E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com

ONLİNE : Ücretsiz Keşif İsteği İçin Tıkla

Her Gün 07:00 – 23:00 Arası Hızlı Servis

Tekstilkent Uydu Montajı

Tekstilkent uydu servisi firması daima en doğru olanı sizlere anlatmaktadır. Adam kandırmadan, sizleri oylamadan kalitesiz ürünleri kaliteliymiş gibi fiyat vermeden ve aldığı paranın hakkını vermek için helal bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Sizlere Çanak anten montajının çanağın nereye kurulacağına konusun da bazı fikirler verebiliriz.

Ama tabi ki burada şirketin hangi blokta olduğu ve iç dükkanlarda mı yoksa dış dükkanlarda olduğu da çok önemlidir. Tekstilkent çanak montajı yaparken bazı şeylere dikkat etmenizi söylemekteyiz. Çürük yerlere yapılan çanaklarda kopma meydana gelebilir. Bunun önüne geçebilmek için çanak montajını yetkili arkadaşlar tarafından yapılmasını ve mümkün olduğunca bu işi bilmeyen kişilerin anten montajı yapmaması gerektiğini özellikle vurgulamaktayız.  

Tekstilkent uydu servisi olarak çanak yönü mü değişti kablonuz mu koptu arızalarınızı 1 iş günü içerisinde bitirmekteyiz. tekstilkent çanak montajı yapmakla kalmayıp sizler için merkezi uydu sistemleri için sizlere ücretsiz keşif olanağı da tanımaktayız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94