Uydu Servisi

Televizyon duvara montaj kurulumu

Televizyon kurulumu, televizyon duvara montajı ve televizyon duvara montaj servisi aramadan önce sizler de dilerseniz kendiniz televizyon monrajını yapmayı deneyebilirsiniz. Yalnız televizyonların ön panelleri çok hassas olmasından dolayı kırmamaya özen gösterin. Ben tv montajını yapamam bu nedenle televizyon montajını ve kurulumunu yapabilen bir servis istiyorum diyorsanız o zaman bizi arayabilirsiniz.

Bayrampaşa uydu servisi ve kurulumu makalesini okumak için tıkla. 

Televizyon montajı kurulum servisi 0532 525 52 94 

Lcd televizyonlar hem masaüstüne hem tv ünitesine, hem de duvara askı aparatı yardımı ile duvara asma işlemleri çok yakışır. Unite kullanıyorsanız uniteye montajda yapılabilir veya tv masasının üzerine konuluyormuş gibi üstüne de konulabilir. askı aparatları yardımı ile de duvara montajda yapılabilir. Tüm bunları yapmak için de sadece duvara montajı kolaylıkla gerçekleştirilen lcd, led, smart tv veya plazma televizyopna sahip olmanız yeterli olacaktır. Televizyona asma fikrini tüm aile bireyleri bir araya gelerek en uygun yer çeşilmesi daha önemlidir. Çünkü televizyon duvara montajı yapıldıktan sonra sökülmeme ve yer değişikliği yapılmamaktadır. duvara delikler açıldığından yer değişikliğinde sorun yaşayacağınızdan dolayuı önceden karar vermenizde büyük önem arz etmektedir.

Televizyon montaj ve kurulumu

Bayrampasa televizyon montaji ve kurulum servisi2
Televizyon duvara montaj kurulumu

Yeni alınan televizyonlar genel olarak kanalllar yüklü olsa da bir çok markanın ne kannalı yüklüdür ne de ilk kurulum ayarları yapılmıştır. Bizleri aradıktan sonra televizyon montajı kurulumu için yardım talep ettikten sonra bir kaç dakika sonra aradınız numaradan tarafınıza ulaşılır. çoğu zaman kanallar fabrika çıkış olarak kanalların yüklü olması yetmemektedir. lnb ayarlamaları ve televizyonunuzun yönetici ayarların da değişikliklik yapılmadan malese merkerzi uydu sistemlerinde çalışmayabilir. televizyon fabrika çıkış ayarlarında merkezi uydu santrali ayarları yapılmadığı için kanallar çekmeyebilir. bunun için gelen arkadaşlarımız hemen iki dakika da nunuda yapabilirler.

Televizyon duvara nasıl asılır?

televizyonlarınızı duvara asma fikrini dikkate almak için malzemelerinizin olması gerekir. bu malzemeler, 4 adet plastik dübel, 4 adetr vida, matkapo ve maktap sıkma aparatının yanı sıra televizyon duvara nasıl asılır sorusunun yanı sıra öncelikle tv askı apartatınızın olması gerekir. 

Kutunun içinden çıkan veya farkli bir firmadan almış olduğunuz televizyon askı aparatını kutudan çıkarınız. duvara montajı yapılacak parçayı duvara yani montaj yapılacak yere göre duvara sabit ve düz bir şekidle tutunuz. ardından bir kalem veya tornavida yardımı ile delik açılacak yerlere işaretler kondurun. televizyon montajı işlemlerine başlamak için matkap yardımı ile dikkatlice deliniz. sonra da dübelleri taktıktan sonra vidaları matkapın sıkma ucu ile sıkınız. ardından televizyon duvara montajı işlemlerini kolaylıkta yapmış v e bitirmiş olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94