Uydu Servisi

Yıldıztabya mahallesi uydu servisi

Gaziosmanpaşa merkezi uydu santrali kurulum ve arızaları, çanak anten montajı ve anten ayarlarınız için Yıldıztabya uydu servisindeyiz. Çanak anten arızaları ve kurulumları için bizlerle irtibata geçmeniz halinde sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çanak anten montajı yapılabilmektedir. Uydu servisi yıldıztabya mahallesi şubesinin yanına Gaziosmanpaşa bütün mahalleleri ve Gaziosmanpaşa meydanını kapsayan yıldıztabya mahallesi uydu montajı anten ayarlama işlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

BONUS İÇERİK: Televizyon ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Gaziosmanpaşa uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yıldıztabya mahallesi Gaziosmanpaşa semtine bağlı olan bu güzel mahallemiz Eyüp bölgesine yakın olduğundan dolayı burada bulunan halkımız genel olarak Gaziosmanpaşa tarafına değil de Eyüp tarafına gezmeye ve alışveriş yapmaya gitmektedirler. Aynı zaman da burada teknik servis ihtiyaçlarının karşılanması için en yakınızda olan uydu anten tamircisine ister Gaziosmanpaşa şubemizle iletişime geçerek teknik servis ekibini yönlendiririz, dilerseniz de Eyüp tarafından sizlere daha yakın olan uydu arkadaşımızı da yönlendirebiliriz.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI

SERVİS :  0532 525 52 94

E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com

KEŞİF   : Merkezi Uydu Sistemleri, Ücretsiz Keşif İsteği

Her Gün 07:00 – 23:00 Arası Hızlı Servis

Yıldıztabya uyducu ile hızlı uydu tamiri

Yeni aldığınız lcd led tv yi duvara asma işlemleri, ikinci televizyon için mutlaka lnb nin değişmeniz durumunda bizleri arayıp yıldıztabya uydu servisi departmanımızdan anten hizmetleri için online randevu ve ya cep telefonlarımızdan acil uydu servisi ve çanak anten montaj ve ayarından anlayan profesyonel satış ve teknik servis desteği veren çalışma arkadaşlarımızı çağırabilirsiniz. 

Yüzde%100 müşteri memnuniyetinin üste planda tutulduğu ipek bilişim hizmetleri firmamızın ürün satış destek hattından da sizlerin ihtiyacı olduğu ürünleri ayağınıza getiriyor. Uydu alıcıları, receiver uydu cihazı, lnb, çanak antenler, ucuz ve ya kaliteli uydu kablosu, çanak anteni yer değişikliği, çanak anten ayarı, ince ayar gibi bütün soru ve sorunların çözümü için bizleri yıldıztabya mahallesi uydu servisi cep destek hattımızdan ulaşmanız mümkün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94